Demi Rose josh ndjekësit duke pozuar nga prapa

Bota e Yjeve

Demi Rose josh ndjekësit duke pozuar nga prapa

Më: 8 maj 2021 Në ora: 23:19
Demi Rose

Demi Rose ka joshur me imazhe të reja në rrjete sociale.

Demi Rose, cilësohet si një nga femrat më seksi dhe të komentuara në mediat rozë.

Ajo përflitet për format trupore bombastike duke joshur fansat e saj me publikimet provokuese që bën në rrjete sociale.

Ajo ka pozuar për Instagram e veshur vetëm me të brendshme në pjesën e poshtë të trupit ku zbulonte thuajse çdo detaj të trupit.

Demi është mjaft aktive në Instagram ku edhe sjell imazhe nga më të ndryshmet shpesh herë duke u shfaqur gjysmë e veshur dhe kështu ka vepruar së fundmi.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat