Sa kuriozë janë njerëzit për Rozën?! E kemi me shifra

Bota e Yjeve

Sa kuriozë janë njerëzit për Rozën?! E kemi me shifra

Më: 16 maj 2021 Në ora: 12:05
Roza Lati

Edhe Roza si gjithë ata që i kanë ca të larta shifrat në ‘Instagram’, i hedh sytë herë pas here tek numrat e shikueshmërisë virtuale.

Dhe surprizat nuk kishin fund për të.

Me disa postime ajo na tregoi se njerëzit komentojnë shumë kur duan të shajnë (dhe Roza ka një komunitet të madh me këta persona), ose ka nga ata që vetëm e ‘përndjekin’ virtualisht, se dashurinë me nje ‘like’ apo ‘follow’ nuk ja shprehin.

Por Roza prap i do shumë dhe këtë e shpreh me sinqeritet, e doni apo nuk e doni.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat