Morena ‘ngrit’ temperaturat, pozon ‘topless’ në rrjete sociale

Bota e Yjeve

Morena ‘ngrit’ temperaturat, pozon ‘topless’ në rrjete sociale

Më: 6 qershor 2021 Në ora: 17:22
Morena Taraku

Morena erdhi mjaft joshëse në rrjete sociale.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku ka pozuar sërish për Instagram.

Ajo është një ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku edhe është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta e përditshme edhe nga karriera.

Së fundmi ajo u shfaq ‘topless’ në Instagram ku postoi një imazh e veshur vetëm me të brendshme.

Image

Këngëtarja ka pranuar komente të shumta pranë këtij postimi nga fansat duke e komplimetuar  për paraqitjen joshëse.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat