Bikinet tri ngjyrëshe që ia nxjerrin në pah linjat 'seksi'

Bota e Yjeve

Bikinet tri ngjyrëshe që ia nxjerrin në pah linjat 'seksi'

Nga: Bota sot Më: 6 qershor 2021 Në ora: 21:38
Kady McDermott

Ajo po e shijon një pushim në rrezet e diellit në Portugali me shoqen e saj Joanna Chimonides.

Dhe Kady McDermott dukej e bujshme derisa tregonte fizikun e saj të bujshëm me bikine të vogla për një paralajmërim të zhurmshëm në Instagram të dielën.

Ylli i Love Island tregoj barkun e saj me bikinet dy pjesëshe duke u mburrur për linjat e saj.

Bikinet e saj tri ngjyrëshe, tregonin linjat e saj mahnitëse, e gatshme për stinën e verës./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat