Don Xhoni ‘ndan’ Ledrin nga Majk?

Bota e Yjeve

Don Xhoni ‘ndan’ Ledrin nga Majk?

Më: 10 qershor 2021 Në ora: 17:59
Don Xhoni

Mbrëmjen e djeshme, Ledri dhe Majk publikuan këngën e tyre të përbashkët “Marr”.

Dueti ka marrë përkrahje të madhe edhe nga të tjerë kolegë të artistëve.

Në mesin e atyre që e kanë postuar ka qenë edhe senzacioni i hiphopit, Don Xhoni.

Por, me një dallim. Ai e ka ‘ndarë’ Majkin nga Ledri.

Reperi e ka etiketuar vetëm Ledrin me të cilin ka raporte të mira dhe e ka lënë pa e etiketuar Majkin.

Kujtojmë se në diss-in e fundit, u dyshua se Don Xhon i është drejtuar të paktën në një pjesë Majkit meqenëse “blerja e vilës dhe jo makinës në pandemi’ përshtatej me vargun e Majk në duetin me Getin.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat