Ylli i “Playboy”, njihuni me modelen joshëse që bën namin në rrjet

Bota e Yjeve

Ylli i “Playboy”, njihuni me modelen joshëse që bën namin në rrjet

Më: 12 qershor 2021 Në ora: 16:23
Sarah Harris

Ylli i Playboy Sarah Harris është një nga modelet më seksi të momentit. Ajo është evidentuar për format e saj shumë shpërthyese.

Bukuroshja e Instagramit ekspozon shpesh të pasmet dhe gjoksin bombastik.

Ajo ka një 2.1 milion ndjekës në rrjetet sociale me të cilët ndan  dhe ndan pozat “hot” me bikini.

Image

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat