Rita Ora tregon fizikun e saj të tonifikuar teksa del për një shëtitje në Los Anxhelos

Bota e Yjeve

Rita Ora tregon fizikun e saj të tonifikuar teksa del për një shëtitje në Los Anxhelos

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 21:06
Rita Ora

Ajo shfaqr jo rallë herë trupin e saj.

Dhe Rita Ora dukej e pabesueshme ndërsa doli në një shëtitje pasdite në Los Anxhelos, shkruan Daily Mail.

Këngëtarja, 30 vjeç, shfaqi fizikun e saj të hijshëm në palestër ndërsa vishte rroba të ndritshme portokalli që nxirrte në pah barkun e saj.

Image

Krijuesja e hiteve gjithashtu veshi një palë gete dhe i shtoi veshjes së saj me atlete të zeza dhe një palë syze dielli të bardha.

Duke stiluar flokët e saj bionde, Rita tregoi shkëlqimin e saj nga dielli ndërsa vazhdonte me regjimin e saj të stërvitjes.

Image

Kjo vjen pasi Rita kohët e fundit u interesua për rolin e saj të ri si gjyqtare në versionin Australian të ekskluzivitetit të The Voice.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat