Del për blerje aktorja e Game of Thrones, zgjedh një veshje tejet të thjeshtë

Bota e Yjeve

Del për blerje aktorja e Game of Thrones, zgjedh një veshje tejet të thjeshtë

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 16:08
Emilia

Ajo vendosi një dukje me një fund të bardhë, ndërsa doli për pazar të martën.

Aktorja, 34 vjeç, dukej tipike me stil për shëtitje nëpër Londrën veriore nën rrezet e diellit.

Emilia, bashkoi skajin me një triko të butë të cilën e futi për të treguar belin ndërsa po shkonte për disa artikuj shkrimi në Ryman.

Ylli i Game of Thrones përfundoi dukjen e saj me take rozë të çelët dhe mbante një çantë të gjelbër të errët mbi supe.

Bukuroshja u aksesua me një palë syze dielli kafe dhe një varg gjerdanësh prej ari.

Ajo kishte vendosur flokët e saj brune në një lidhëse të vogël  dhe zgjodhi një makijazh natyrale për të treguar tiparet e saj të bukura.

Ndryshe, në mars u pohua se Emilia ishte kthyer në aplikacionin e njohjeve të famshëm ‘Raya’ për të gjetur dashurinë – para se ta fshinte me shpejtësi përsëri. Emilia u tha se kishte krijuar një profil në aplikacion.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat