Ja si do të duket Xhensila në klipin me Lumi B

Bota e Yjeve

Ja si do të duket Xhensila në klipin me Lumi B

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 18:25
Xhensila Myrtezaj

Tashmë u konfirmuar që Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B së shpejti sjellin duetin e tyre të parë bashkë.

Kënga quhet ‘Prit pak’ dhe xhirimet për klipin veç kanë nisur.

Sot janë publikuar foto të njërës nga dukjet e artistet shqiptare e cila ka vendosur të grimohet nga Sellma me flokë të rregulluara nga Kaci.

Image

Projekti i tyre u punua në Redbox.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat