Ledri Vula e uron me fjalët më të ngrohta Sarën për ditëlindje

Bota e Yjeve

Ledri Vula e uron me fjalët më të ngrohta Sarën për ditëlindje

Më: 19 qershor 2021 Në ora: 08:49
Ledri Vula, Sara Hoxha

Sot është një ditë e veçantë në familjen Vula, pasi partnerja e Ledrit feston përvjetorin e lindjes. Sara Hoxha ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe të afërm në mesnatë, ku nuk kanë munguar as disa fjalë të ngrohta nga reperi.

Ledri ka publikuar një video nga momenti që kanë zbuluar se do të bëheshin me një vajzë ndërsa ka shkruar:

“Ditëlindja jote e parë të tre. Gëzuar ditëlindjen cul.”, ka shkruar Ledri shoqëruar me një emoji zemre.

Image
Insta

Ndërkaq, dhe e ëma e Ledrit ka bërë një dedikim emocionues për nusen e saj.

“Pashule, drita e Poit. Paç jetë të gjatë, t’i qëndrosh afër në çdo gëzim dhe hidhërim vajzës tënde/ mbesës time. Urime ditëlindja.”, ka shkruar Xheraldina.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat