Sekretin e një marrëdhënieje të shkëlqyer me burrin e ka gjetur Zaimina

Bota e Yjeve

Sekretin e një marrëdhënieje të shkëlqyer me burrin e ka gjetur Zaimina

Më: 21 qershor 2021 Në ora: 07:24
Zaimina Vasjari

“N’fermë” me Ervin Kurtin ka bërë Zaimina Vasjarin sot të hapet më shumë për jetën e saj private dhe marrëdhënien me bashkëshortin, Klodin.

Zaimina tregoi se ata kanë një raport të shkëlqyer sepse së pari janë shokë me njëri-tjetrin e pastaj partner.

Këngëtarja e biznesmenia u shpreh e lumtur që ka një familje të madhe duke përmendur edhe dy vajzat e Klodit.

 

“Klodi është shoku im më i mirë. Në momentin që ti partnerin e ke shok është një marrëdhënie e shkëlqyer, një marrëdhënie që funksionon shumë mirë. Ne e kuptojmë shumë mirë njëri-tjetrin. Sigurisht që edhe zihemi, por kemi një familje të madhe, se Khloe ka dhe dy motra.

Unë që e vogël doja shumë të kisha një familje të madhe. E adhuroj këtë pjesë”,-u shpreh Zaimina.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat