Angelina Jolie përplot stil në Paris

Bota e Yjeve

Angelina Jolie përplot stil në Paris

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 10:03
Angelina Jolie

Ajo ka qenë duke shijuar një udhëtim në Paris me familjen e saj.

Dhe, Angelina Jolie, dukej me stil pasi u largua nga hoteli i saj në kryeqytet me fëmijët e saj, Zahara, 16 vjeç dhe Shiloh, 15, të premten.

Aktorja, kishte veshur një pallto të gjatë me kafe të hapur të çelët dhe një palë pantallona të zeza ndërsa mbante një çantë luksoze prej ‘Celine’.

Angelina, kishte çantën me krem të lidhur mbi krah për daljen e saj me stil.

Ajo kishte veshur një palë këpucë ngjyrë kafe dhe u përmbahej rregullave lokale duke veshur një maskë fytyre ndërsa ishte jashtë në publik në një përpjekje për të mbrojtur veten dhe të tjerët nga Coronavirusi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat