Pa makiazh, modelja shfaq linjat me bikine

Bota e Yjeve

Pa makiazh, modelja shfaq linjat me bikine

Nga: Bota sot Më: 24 korrik 2021 Në ora: 14:20
Megan McKenna

Ajo së fundi është larguar nga shtëpia e saj në Essex për një pushim në diell me të dashurin e saj Josh Riley.

Dhe pa makiazh Megan McKenna ka treguar fizikun e saj të bijshëm me bikine ngjyrë rozë me lule.

Ajo u shfaq gjatë pushimeve të saj në Mallorca.

Ylli televiziv ka shfaqur figurën e saj të hijshme në rrezet e diellit derisa ecte përgjatë vijës bregdetare./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat