Kiara Tito ‘çmendi’ rrjetin me linjat trupore

Bota e Yjeve

Kiara Tito ‘çmendi’ rrjetin me linjat trupore

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 21:11
Kiara Tito

Ish – e dashura e këngëtarit Butrint Imeri, dhe moderatorja e njohur, Kiara Tito, si gjithnjë mahnitë me linjat trupore.

Bukuroshja duket se po i shijon pushimet në bregdet.

Së fundi, ajo ka pozuar në plazh veshur në bikini ngjyrë të pembe që i tregonin asaj linjat trupore perfekte.

Image

Kujtojmë se, romanca mes Butrintit dhe Kiares nuk shkoi ashtu si e filluan ngase çifti ka kohë që janë ndarë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat