Festa Qoqaj i ngrit temperaturat me fustanin e shkurt

Bota e Yjeve

Festa Qoqaj i ngrit temperaturat me fustanin e shkurt

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 21:43
Festa Qoqaj

Festa tani më është njëra ndër femrat më hot në estradën dhe skenën mediale shqiptare.

Gjithmonë e kuruar deri në detajin e fundit, ku pastaj me fotografitë e saj merrë vëmendjen e të gjithëve.

Ajo në Instagram ka postuar disa fotografi me një fustan të shkurtër e të ngushtë, me ngjyrë portokalli që i zbulon këmbët dhe linjat perfekte që ka.

Image

Festa aktualisht po pushon, pas përfundimit të një sezoni të ngjeshur turistik.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat