Afrona Dika tregon a i pengon Tara

Bota e Yjeve

Afrona Dika tregon a i pengon Tara

Më: 25 korrik 2021 Në ora: 07:47
Afrona Dika

Afrona Dika ka treguar se ka një marrëdhënie të shkëlqyer me vajzën e vetme të Blero Muharremit, Tarën. Kjo e fundit udhëton shpesh me të atin dhe bashkëshorten e tij e madje kalon ditë të tëra me ta. Afrona poston herë pas here foto në rrjete sociale me Tarën, duke treguar që e ka si një shoqe të vogël.

Po ashtu gjatë një interviste virtuale të zhvilluar së fundmi, ajo ka shprehur fjalët më të ëmbla për Tarën. Dikush nga ndjekësit e ka pyetur modelen nëse e pengon vajza e Bleros në marrëdhënien me të dhe me përgjigjen e saj Afrona tregoi shumë.

“Jo, çfarë??? Aspak! Tara është një vajzë kaq e ëmbël, e edukuar, shpirt i bukur dhe një vajzë shumë e sinqertë. Jo, sepse është vajza e Blerimit, por e dua shumë!”, u shpreh Dika.

Gjithashtu ajo ka treguar se vazhdon ende të jetojë në shtete të ndara me Bleron për shkak të punës dhe se ata të dy kanë 14 vite diferencë me njëri-tjetrin.

Kujtojmë se para disa javësh u përfol se Afrona ishte në pritje të ëmbël dhe se Blero do të bëhej baba për herë të dytë.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat