Paraqitja e Kylie Jenner nuk don fjalë!

Bota e Yjeve

Paraqitja e Kylie Jenner nuk don fjalë!

Më: 26 korrik 2021 Në ora: 18:25
Kylie Jenner

Kylie Jenner po e ndihmon motrën e saj, Kim, në promovimin e bikineve të reja SKIMS.

23 vjeçarja i ka publikuar disa imazhe të nxehta teksa ka bërë promovimin e linjës.

Këto imazhe u publikuan në llogarinë e Kylie në Instagram si dhe në llogarinë SKIMS.

Image

Kim vuri në [pah dukjen e Kylie e cila kishte të veshur sytjena pambuku ndërsa SKIMS u përqendrua në ngjyrën e buzëve që kishte.

Edhe javën e kaluar Kylie ka promovuar linjën e bikineve të Khole Kardashian.

Ajo duket në top formë duke u shfaqur gjigante si gjithmonë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat