Sara tregon barkun e madh që i ka mbetë pas lindjes

Bota e Yjeve

Sara tregon barkun e madh që i ka mbetë pas lindjes

Më: 13 shtator 2021 Në ora: 21:36
Sara Hoxha

Sara Hoxha nuk ka arritë ende ti rikthejë format trupore.

Partnerja e Ledri Vulës ka treguar përherë pa komplekse linjat trupore, të cilat edhe tani pas lindjes së vajzës nuk ka arritur ti rikthejë në top formë.

Sot ajo ka postuar një imazh në veturë teksa ka treguar se barku ende i ka mbetur i madh.

Image

“Ca je ti? Dhe nga erdheeee”?, ka shkruar Sara derisa shfaqet me një këmishë të shkurtër ngjyrë të verdhë.

Image

Ndryshe, Sara është edhe blogere e njohur ku numëron 368 mijë ndjekës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat