Demi Rose vjen poza provokative para helikopterit

Bota e Yjeve

Demi Rose vjen poza provokative para helikopterit

Më: 14 shtator 2021 Në ora: 21:22
Demi Rose

Demi Rose ka bërë edhe një paraqitje sensacionale ku ka ekspozuar gjoksin e saj në një fotosesion tepër seksi në Itali

Ajo asnjëherë nuk është frikësuar për ta treguar trupin e jashtëzakonshëm të saj.

Demi Rose nuk i ka lënë shumë vend imagjinatës me fizikun e saj të famshëm derisa ka pozuar tepër provokative para një helikopteri.

Modelja (26) i ka ofruar përcjellësve të saj një ofertë tepër të nxehtë, ku është zhveshur pothuajse e tëra dhe është parë në ballkon edhe të hotelit të saj në Positano të Italisë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat