Megi Pojani poston foto nga fitnesi

Bota e Yjeve

Megi Pojani poston foto nga fitnesi

Më: 15 shtator 2021 Në ora: 22:58
Megi Pojani

Megi Pojani është njëra ndër femrat më provokative në estradën shqiptare dhe njëra ndër femrat me më së paku kompelse.

Ajo shumë shpesh nëpër intervista ka treguar se dëshira e saj më e madhe është vetëm të hajë, dhe është gjëja më e preferar në jetën e saj, por si duket gjërat kanë ndryshuar.

Së fundmi, ajo në Instastory ka shpërndarë nië fotografi ku ka treguar se ka filluar fitnesin dhe si duket e ka kuptuar se është gjëja më e mirë për shëndetin, sesa një picë në orët e vona.

Image

Kujtojmë se Megi pavasisht dëshirës së madhe të konsumoj ushqim, linjat e saj mbeten përfekte dhe ajo duket e mrekullushme gjithmonë në çdo paraqitje.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat