Kendall Jenner bën një deklaratë interesante

Bota e Yjeve

Kendall Jenner bën një deklaratë interesante

Nga: Bota sot Më: 17 shtator 2021 Në ora: 18:23
Kendall Jenner

Kendall Jenner dëshiron që brendi i saj i tekilas të përkrahë komunitetin Jalisco.

Modelja e akuzua për përvetësim të kulturës meksikane në fillim të këtij viti, kur ajo luajti në një fushatë të diskutueshme reklamuese për 818 Tequila.

Por Kendall tani thotë se ajo dhe marka e saj po mbështesin komunitetin ku bëhet pija.

Bukuroshja tha në the Tonight Shoë se ajo po u kthente njerëzve zonën ku prodhohet 818./Bota sot

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat