Adele konfirmon romancën e saj të re në Instagram

Bota e Yjeve

Adele konfirmon romancën e saj të re në Instagram

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 06:28
Adele

Adele ka zyrtarizuar (pa fjalë) lidhjen e saj me Rich Paul.

Këngëtarja, u shfaq hapur në media sociale, duke postuar një fotografi me partnerin (për të cilin kishim kohë që dyshonim) në dasmën e yllit të LA Lakers, Anthony Davis.

Adele dukej e mrekullueshme me një fustan të zi, me mëngë të bardha të fryra. Ajo e ka përshkruar foton thjesht me një zemër të kuqe.

Muajin e kaluar, çifti u pa duke drekuar së bashku, ku rritën më shumë dyshimet se nuk ishte thjesht një miqësi...

Në korrik, një mik i tyre deklaroi se romanca ishte 'e zakonshme' dhe ata nuk kishin një lidhje serioze.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat