Dua Lipa në drekë me vjehrrën

Bota e Yjeve

Dua Lipa në drekë me vjehrrën

Nga: Bota sot Më: 22 shtator 2021 Në ora: 09:53
Dua Lipa

Dua Lipa dhe Anwar Hadid janë treguar shumë të fortë që nga vera e vitit 2019.

Dhe është e qartë që këngëtarja e hitit Hallucinate është familjare, pasi qifti janë takuar edhe me nënën Yolanda Hadd për drekë, gjatë një shëtitje të martën.

Bukuroshja Dua Lipa kishte zgjedhur një stil veshje të vjeshtës.

Një pallto të gjatë ngjyrë kafe dhe një fund të shkurtër poashtu ngjyrë të errët./Bota sot

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat