Dua Lipa shfaqet në stil të veҫantë

Bota e Yjeve

Dua Lipa shfaqet në stil të veҫantë

Nga: Bota sot Më: 24 shtator 2021 Në ora: 18:51
Dua Lipa

Ajo ka marrë vëmendjen në gjithë botën gjatë javës së modës në Milano.

Dhe Dua Lipa u shfaq edhe të premten në stilin e saj kur doli në shfaqjen e modës për Versace.

Këngëtarja kishte një bluzë të gjelbërt të ndritshme.

Poashtu edhe një palë taka ngjyrë rozë pastel./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat