Lindsey Pelas provokon me gjoksin gjigant në të zeza

Bota e Yjeve

Lindsey Pelas provokon me gjoksin gjigant në të zeza

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 09:01
Lindsey Pelas

Lindsey erdhi joshëse për rrjete sociale.

Lindsey Pelas është ndër emrat më të komentuar në rrjete sociale për paraqitjet provokuese.

Modelja është mjaft aktive në rrjete sociale ku mbledh më shumë se 8 milionë ndjekës, ku edhe publikon imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria apo karriera.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram, ka ndarë disa ku shihet me veshjen e ngushtë që theksonte asaj linjat trupore.

Image

Veshja e saj e ngushtë i theksoi gjoksin e bujshëm asaj teksa pozonte në fustnin e shkurtër ngjyrë të zezë.

Image

Lindsey grumbullon rreth 9 milionë ndjekës mjaft aktiv, me pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat