Demi Lovato me të zeza, shfaqet në mes të natës

Bota e Yjeve

Demi Lovato me të zeza, shfaqet në mes të natës

Nga: Bota sot Më: 26 shtator 2021 Në ora: 18:51
Demi Lovato

Demi Lovato ishin një vizion i stilit pasi ata shijuan një natë në LA të shtunën.

Këngëtarja u shfaq me një veshje të zezë derisa po shkonte drejtë pikës së nxehtë të famshme Delilah.

Ylli u pa më një xhaketë sportive ngjyrë të kaltër qielli, dhe një palë pantollona të gjera dhe taka të trasha.

Ajo kishte vënë edhe syze dielli të zeza./Bota sot

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat