Vanessa Hudgens tregon shumë në fotot e fundit

Bota e Yjeve

Vanessa Hudgens tregon shumë në fotot e fundit

Më: 11 tetor 2021 Në ora: 21:18
Vanessa Hudgens

“Bëj ushtrime kardio dhe ja dy herë në ditë”, ka shpalosur Vanessa Hudgens sekretin e saj e të qëndruarit në formë

Vanessa Hudgens është në formën e saj më të mirë jetësore, të cilën e ka treguar edhe këtë muaj kur ajo ka modeluar në të brendshme të Rihannës, Savage X Fenty në Los Angeles.

Në numrin e nëntorit të revistës Shape, ylli i High School Musical (32) ka treguar se ajo ka arritur ta menaxhon trupin e saj derisa pritet që të promovojë një film të ri!

Arsyeja pse ajo është në shëndet të mirë dhe në formë është se bën ushtrime kardio dhe ha vetëm dy herë në ditë. 

Image
Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat