E sapofejuara merr gjithë vëmendjen, nxjerr gjoksin shpërthyes - Bota Sot
E sapofejuara merr gjithë vëmendjen, nxjerr gjoksin shpërthyes

Bota e Yjeve

E sapofejuara merr gjithë vëmendjen, nxjerr gjoksin shpërthyes

Nga: Bota sot Më: 26 gusht 2017 Në ora: 16:37
Vicky Pattison

Ajo e shpalli fejesën e saj me John Noble muajin e kaluar.

Dhe nuk ka dyshim pse ajo e ka bërë për vete të fejuarin, derisa Vicky Pattison u shfaq më seksi se kurrë me një dekolte të hapur, në darkën e Ann Summer në Oxford Street në Londër, të premten mbrëma, përcjell Bota sot.

29 vjeçarja dukej tejet seksi e veshur në të zeza me një sako të bardhë sipër krahëve.

Bukuroshja kishte nxjerrë gjoksin shpërthyes, duke marrë gjithë vëmendjen me elegancën e saj./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat