+18/ Gruaja e ministrit nxjerr “zogun” dhe pozon nudo - Bota Sot
+18/ Gruaja e ministrit nxjerr “zogun” dhe pozon nudo

Bota e Yjeve

+18/ Gruaja e ministrit nxjerr “zogun” dhe pozon nudo

Më: 27 gusht 2017 Në ora: 09:54
Milena Santos

Milena Santos është gruaja e ministrit të ri të Turizmit në Brazil, Alessandro Teixeira. Ajo ka qenë një “Miss BumBum” dhe kjo mund të kuptohet nga fotot e saj.

Santos është ndër femrat më seksi në Brazil dhe natyrisht që burri i saj ministër e di mirë këtë gjë.

Pavarësisht se ajo është gruaja e një politikani, Milena shfaqet gjithmonë provokuese në rrjetet sociale duke treguar “asetet” e saj.

Ajo ka mijëra fansa që ndjekin me kërshëri publikimet “hot” të saj.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat