Në sytjena në rrugë, Rachel çmend me format seksi trupore - Bota Sot
Në sytjena në rrugë, Rachel çmend me format seksi trupore

Bota e Yjeve

Në sytjena në rrugë, Rachel çmend me format seksi trupore

Nga: Bota sot Më: 28 gusht 2017 Në ora: 21:43
Rachel McCord

Rachel McCord është shfaqur e mahnitshme në fotot e fundit të realizuara në Malibu, të publikuar të dielën.

E veshur në të brendshme të zeza, ajo u paraqit në mes të rrugës duke treguar linjat sensacionale trupore, këmbët e gjata dhe barkun e sheshtë, përcjell Bota sot.

Ajo dukej tejet seksi dhe mori gjithë vëmendjen në rrugë, derisa po bënte fotografitë para kamerës, me librin e saj Slay The Fame Game që po e promovonte./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat