Bukuria në bardh e zi - Bota Sot
Bukuria në bardh e zi

Bota e Yjeve

Bukuria në bardh e zi

Më: 29 gusht 2017 Në ora: 11:02
Emily Ratajkowski

Është një nga njerëzit e famshëm më aktivë në Instagram që poston shpesh foto të saj për fansat. Flasim për Emily Ratajkowski e cila së fundmi ka postuar poza seksi nga koleksioni i fotografit Emanuele D’Angelo.

Në fotot e reja, modelja 26-vjeçare e kthyer në aktore, mban veshur të brendshme të zeza dhe tuta Adidas. 

“Foto në shtëpi në Los Angeles nga Livincool”, shkruan Emily në diçiturën e fotos bardh e zi. Në fotot e tjera, bukuroshja britanike tregon dhe format e saj seksi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat