Uau, femrat hapin këmbët, nxjerrin ‘zogun’ dhe… - Bota Sot
Uau, femrat hapin këmbët, nxjerrin ‘zogun’ dhe…

Bota e Yjeve

Uau, femrat hapin këmbët, nxjerrin ‘zogun’ dhe…

Më: 30 gusht 2017 Në ora: 18:42
Të ftuara në aktivitete të ndryshe, apo nën efektin e një gote alkool, këto femra janë treguar të pakujdesshme dhe kanë treguar “zogun” e tyre.

Duan vemendje apo jo, VIP-et e Hollywood-it dijnë mirë se si të tërheqin vemendjen dhe të kthejnë kamerat drejt tyre.

Të ftuara në aktivitete të ndryshe, apo nën efektin e një gote alkool, këto femra janë treguar të pakujdesshme dhe kanë treguar “zogun” e tyre.

Kuptohet se kjo është përfolur shumë në media dhe është shoqëruar si një “skandal” rozë ku fansat janë qerasur me foto intime të tyre.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat