Më në fund, Dakota dhe Chris kapen së bashku - Bota Sot
Më në fund, Dakota dhe Chris kapen së bashku

Bota e Yjeve

Më në fund, Dakota dhe Chris kapen së bashku

Më: 14 janar 2018 Në ora: 11:54
Dakota Johnson dhe Chris Martin

Duket sikur marrëdhënia e Dakota Johnson dhe Chris Martin, dita ditës po bëhet më e fortë.

Aktorja 28-vjeçare dhe këngëtari 40-vjeçar u panë në një darkë, të premten në Malibu të Kalifornisë.

Dakota dhe Chris u vunë re teksa arritën me makinën e këngëtarit dhe të dy ishin në humor të mirë derisa po prisnin tryezën e tyre.

Kështë hera e parë që Dakota dhe Chris janë fotografuar së bashku!

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera