I kthehet punës - Bota Sot
I kthehet punës

Bota e Yjeve

I kthehet punës

Më: 17 janar 2018 Në ora: 13:31
Sofia Vergara

Aktorja Sofia Vergara është kthyer kësaj jave në punë pas përfundimit të pushimeve në ishujt e bukur të Karaibeve.

Ajo ka postuar një foto nga Instagram duke bërë të ditur se i kthehet xhirimeve të serisë “Modern Family”.

Vergara është fotografuar së bashku me aktorët Ty Barell dhe Jesse Tyler Ferguson duke buzëqeshur.

“Kthimi në punë”, shkruan aktorja krahas fotografisë.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera