Aktorja s’i lë asgjë imagjinatës, nxjerr gjoksin pa sytjena - Bota Sot
Aktorja s’i lë asgjë imagjinatës, nxjerr gjoksin pa sytjena

Bota e Yjeve

Aktorja s’i lë asgjë imagjinatës, nxjerr gjoksin pa sytjena

Nga: Bota Sot Më: 16 maj 2018 Në ora: 15:26
Michelle Rodriguez

Ajo ishte një nga yjet e mbrëmje me Nicole Scherzinger, Paris Hilton dhe Winnie Harlow.

Dhe aktorja Michelle Rodriguez ishte siguruar që të gjithë sytë të ishin tek ajo derisa arriti në De Grisogono, Francë të enjën, shkruan Daily Mail.

Ylli i “The Fast And Furious”, 39-vjeçare, ekspozoi gati tërë gjoksin e saj dhe thithkat me një fustan saten, duke dalë pa sytjena.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera