U divorcua përpara, Lilly pa sytjena - Bota Sot
U divorcua përpara, Lilly pa sytjena

Bota e Yjeve

U divorcua përpara, Lilly pa sytjena

Më: 22 qershor 2018 Në ora: 18:22
Lilly Becker

Lilly Becker duket se e ka kaluar trishtimin e divorcit nga ish-ylli i tenisit, Boris Becker. Tani, ajo ka nisur të postojë foto “topless” në Instagram.

Holandezja ka shpërndarë me fansat e saj një foto ku shihet gjysmë e zhveshur.

41-vjeçarja tha “Mirëmëngjes” duke mbuluar me duar gjoksin dhe duke treguar se mund t’i rikthehet pa problem modelingut edhe një herë tjetër.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera