Beyonce shkëlqen në të kuqe, pas lajmit për shtatzëni - Bota Sot
Beyonce shkëlqen në të kuqe, pas lajmit për shtatzëni

Bota e Yjeve

Beyonce shkëlqen në të kuqe, pas lajmit për shtatzëni

Nga: Bota sot Më: 11 korrik 2018 Në ora: 22:20
Beyonce

Ajo është afër përfundimit të turit të saj në Evropë me burrin e saj Jay Z.

Dhe Beyonce u pa të martën pasdite në restorantin LA Guerite në Canne të Francës, përcjell Bota sot.

36 vjeçarja dukej për mrekulli në një fustan të kuq me lule, në të cilin kishte ekspozuar gjoksin shpërthyes, derisa ecte përkrah burrit të saj, pas lajmeve se ajo mund të jetë shtatzënë me fëmijën e katërt./BS/

Image
Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera