Vanessa “përvëluese” në bikini - Bota Sot
Vanessa “përvëluese” në bikini

Bota e Yjeve

Vanessa “përvëluese” në bikini

Nga: Bota sot Më: 12 korrik 2018 Në ora: 12:49
Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens e High School Musical ka treguar linjat perfekte në bikini, gjatë pushimeve në Amanyara Resort në Turks dhe Caicos të mërkurën.

29 vjeçarja publikoi imazhin seksi për 50 milionë ndjekësit e saj në Instagram, me përshkrimin: “Dita e fundit në parajsë”, përcjell Bota sot.

Bukuroshja ka treguar të pasmet seksi, gjoksin dhe këmbët e veshur në bikini të zi njëpjesësh, ku shihet e buzëqeshur./BS/

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera