Një Emily verore - Bota Sot
Një Emily verore

Bota e Yjeve

Një Emily verore

Më: 21 korrik 2018 Në ora: 18:53
Emily Ratajkowski

Ajo njihet për bukurinë e saj dhe për mënyrën se si di ta shfaqë atë secilën ditë në një mënyrë më ndryshe.

Bëhet fjalë për modelen Emily Ratajkowski, e cila në mbrëmjen e së enjtes u pa duke shkuar për drekë në një restorant në New York City.

27 vjeçarja ishte veshur thjeshtë por mahniti rrugët e Mollës së Madhe duke e zëvendësuar diellin pas perëndimit të tij.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera