Jessica Alba shfaqet mbresëlënëse në New York - Bota Sot
Jessica Alba shfaqet mbresëlënëse në New York

Bota e Yjeve

Jessica Alba shfaqet mbresëlënëse në New York

Më: 9 gusht 2018 Në ora: 22:12
Jessica Alba

Aktorja e famshme, Jessica Alba e cila është shefe e “The Honest Company”, i është ofruar çmimi i Nylon’s Beauty Innovator Awards në New York.

37-vjeçarja  e cila është nënë e tre fëmijëve, u shfaq në ceremoni me një fustan të bukur ngjyrë rozë të punuar nga stilistët Emily Current & Meritt Elliott.

Ceremonia e çmimeve u zhvillua në Skylight Modernku, ku aktorja me famë botërore mbajti një fjalim para turmës dhe trajtoi temën e ndikimi të grimit.

“Ne vetëm po përpiqemi që t’i ndihmojmë njerëzit të duken mrekullueshëm” ka thënë Alba gjatë fjalimit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...