Si lë vend imagjinatës, Rita tregon më shumë se ç’duhet në Itali - Bota Sot
Si lë vend imagjinatës, Rita tregon më shumë se ç’duhet në Itali

Bota e Yjeve

Si lë vend imagjinatës, Rita tregon më shumë se ç’duhet në Itali

Nga: Bota sot Më: 11 gusht 2018 Në ora: 07:19
Rita Ora

Një numër i madh i yjeve, kremi i shoubizit është mbledhur të premten mbrëma në Itali, për të marrë pjesë në UNICEF Summer Gala në Porto Cerva.

Në mesin e tyre ka qenë dhe ylli 27 vjeçar, Rita Ora, e cila ka mahnitur me paraqitjen e saj, përcjell Bota sot.

E veshur me një fustan të gjatë me ngjyra, ajo nuk i la vend imagjinatës, derisa ekspozoi këmbët e gjata seksi, pa të brendshme./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...