Chloe Ferry, një “bombë” në bikini - Bota Sot
Chloe Ferry, një “bombë” në bikini

Bota e Yjeve

Chloe Ferry, një “bombë” në bikini

Nga: Bota sot Më: 11 gusht 2018 Në ora: 07:30
Chloe Ferry

Ajo i la tifozët e interesuar pas shfaqjes së shenjave në kofshët e saj në një seri të selfieve të publikuara të enjten.

Por Chloe Ferry vazhdoi të pastronte negativitetin ndërsa ajo në mënyrë të palëkundur shënoi një goditje të nxehtë duke publikuar një foto në bikini zbulues një ditë më vonë, përcjell Bota sot.

Ylli 22-vjeçar i Geordie Shore ka treguar format e saj bombastike trupore, e veshur në bikini, duke vënë në pah gjoksin shpërthyes që mezi ia mban bikini dhe të pasmet gjigante./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...