Yjet botërore me model të njëjtë të bikineve - Bota Sot
Yjet botërore me model të njëjtë të bikineve

Bota e Yjeve

Yjet botërore me model të njëjtë të bikineve

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 11:50
Holly Hagan

Bikinet me shkëlqim të quajtura ‘Holographike’ janë trendi i ri i veshjeve të larjes, të cilat përfshihen në të gjitha mediat sociale dhe të gjitha yjet i duan.

Ylli Geordie Shore Holly Hagan është e fundit që ka postuar me rroba banje me shkëlqim, duke treguar dy bikinis mrekullueshme.

Madje edhe vajza e hijshme Lady Victoria Hervey e pëlqen pamjen bikini të artë – ndërsa nëna e tre Kourtney Kardashian, 39 vjeç, publikoi në ‘Instagram’ një pamje “sexy”  edhe fal bikineve vezulluese që bien fare lehtë në sy.

Holly është në një shoqëri të mire, sepse Rita Ora, 27 vjeç, gjithashtu e do stilin. Edhe Rita ka hedhur fotografi me bikini të tilla nga pushimet e saj në Portugali.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...