40 vjeçarja shfaqet seksi në bikini të bardha - Bota Sot
40 vjeçarja shfaqet seksi në bikini të bardha

Bota e Yjeve

40 vjeçarja shfaqet seksi në bikini të bardha

Nga: Bota sot Më: 11 gusht 2018 Në ora: 13:25
Michelle Rodriguez

Ajo ka arritur të ketë mjaft famë si aktore.

Dhe Michelle Rodriguez dukej yll në çdo pëllëmbë të premten, derisa po shijonte pushimet në një jaht luksoz në Sardinia, përcjell Bota sot.

Aktorja e Fast And Furious e cila mbushi 40 vjet muajin e kaluar, u sigurua që të gjithë sytë të jenë tek ajo, derisa ishte në shoqërinë e yllit Rita Ora, që është mike e saj.

E veshur në bikini dypjesësh të bardha, ajo ekspozoi hiret trupore për mrekulli./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...