Jennifer Lopez shfaqet me bikine në Itali - Bota Sot
Jennifer Lopez shfaqet me bikine në Itali

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez shfaqet me bikine në Itali

Nga: Bota sot Më: 11 gusht 2018 Në ora: 13:55
Jennifer Lopez

Ajo ka qenë shumë e zënë gjatë një pushimi romantik me të dashurin Alex Rodriguez, 43 vjeqar.

Dhe Jennifer Lopez siguroj se sytë do të ishin mbi të kur ajo mori rreze diellin në një jaht luksoz në Amalfi Coast në Itali të enjten.

Ylli 49 vjeqar ka treguar të pasmet e saj të famshme me një veshje te ngushtë ngjyrë gri./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...