73-vjeç dhe ende mbahet si djalë i ri - Bota Sot
73-vjeç dhe ende mbahet si djalë i ri

Bota e Yjeve

73-vjeç dhe ende mbahet si djalë i ri

Më: 13 shtator 2018 Në ora: 21:48
Rod Stewart

Këngëtari i njohur Rod Stewart ka sfiduar moshën duke u shfaqur së fundmi tamam si një djalë i ri.

73-vjeçari është parë në Gjermani i veshur me stil dhe plot elegancë.

Rod po bëhej gati që “të shkundte dhe të rrokulliste” 17.000 tifozë në Mercedes-Benz Arena në Berlin.

 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...