Një trup “për lakmi” si të Kendall Jenner - Bota Sot
Një trup “për lakmi” si të Kendall Jenner

Bota e Yjeve

Një trup “për lakmi” si të Kendall Jenner

Nga: Bota Sot Më: 5 tetor 2018 Në ora: 09:42
Kendall Jenner

Ajo u shfaqë në pistat e modës në Nju Jorkun, Milanin dhe Paris Fashion Week.

Dhe Kendall Jenner  të enjten ndau një video në Instagram duke kërcyer në bikini të vogël afër një pishine.

Bukuroshja 22-vjeçare tregoi turpin e saj super të hollë, shkruan “Bota sot”.

Kendall kishte të veshur xhinse të bardha të cilat ajo e la të zbërthyer dhe mbante një kapelë verore kashte.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...