Modelja shqiptare pjesë e listës së femrave më seksi në botë - Bota Sot
Modelja shqiptare pjesë e listës së femrave më seksi në botë

Bota e Yjeve

Modelja shqiptare pjesë e listës së femrave më seksi në botë

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 14:54
Tika Camaj

Ka një hyrje të re në klasifikimin e femrave më seksi në botë. Këtë herë është portali “Wap Mag” që ka futur një vajzë të mrekullueshme në këtë listë dhe ajo është Tika Camaj.

Modelja shqiptare ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me format trupore të saj në sfilaten e fundit me rroba të brendshme për “Victoria’s Secret”.

Linjat e saj trupore perfekte janë rezultat i një pasioni për sportin. E në fakt ajo ka praktikuar artet marciale dhe ka qenë kampione e “Taekwondo”.

Meriton që të jetë pjesë e listës së femrave më të bukura? Shikoni fotot e Camajt dhe vendosni.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...