Carmen nxjerr gjoksin shpërthyes - Bota Sot
Carmen nxjerr gjoksin shpërthyes

Bota e Yjeve

Carmen nxjerr gjoksin shpërthyes

Nga: Bota sot Më: 19 tetor 2018 Në ora: 11:40
Carmen Electra

Ylli i Baywatch Carmen Electra u paraqit përplot glamur në amfAR Gala të enjten mbrëma në Wallis Annenberg Center për Performing Arts në Beverly Hills.

46 vjeçarja dukej për mrekulli në një fustan të gjatë, në të cilin ekspozoi hiret trupore.

E grimuar dhe me flokët kaçurrel të lëshuara supeve, ajo mori gjithë vëmendjen, derisa ekspozoi gjoksin shpërthyes në fustanin e hapur./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera