Gruaja dhe ish e dashura e Prince Harry shfaqen të veshura me të njëjtin fustan - Bota Sot
Gruaja dhe ish e dashura e Prince Harry shfaqen të veshura me të njëjtin fustan

Bota e Yjeve

Gruaja dhe ish e dashura e Prince Harry shfaqen të veshura me të njëjtin fustan

Më: 22 tetor 2018 Në ora: 07:40
Meghan Markle

Disa foto që po qarkullojnë së fundmi në media kanë habitur të gjithë.

Në disa imazhe të fundit që po qarkullojnë së fundmi në mediat e huaja shihen gruaja dhe ish e dashura e Prince Harry.

Kur vjen puna te veshja dukesha e Sussexit nuk gabon kurrë, madje nëse ajo vesh diçka, nuk ka rëndësi sa e shtrenjtë mund të jetë, veshja shitet brenda pak orësh.

Por, me sa duket këtë herë si frymëzim për dukeshën mund të ketë shërbyer ish e dashura e burrit të saj, Jenna Coleman.

Meghan u shfaq në një event në Sydney e veshur më një fustan të zi me kopsa, të markës Emilia Wickstead.

Me të njëtin fustan, por në ngjyrë të bardhë u shfaq publikisht në muajin qershor Jenna Coleman. Ky fustan kushton 2,110 dollarë dhe ngjyra e bardhë është ende në gjendje. Kujt mendoni se i shkon më shumë?

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera